Absolwenci i sympatycy koszykówki spotkali się na parkiecie naszej sali gimnastycznej, aby w sportowym duchu uczcić Jubileusz 70-lecia powstania Technikum Przemysłu Drzewnego w Jarocinie. Organizatorem turnieju był dyrektor p. Marek Sobczak, a sędzią głównym zawodów p. Paweł Rozpendowski, absolwent naszej szkoły, wychowanek Sylwestra Pappelbauma. Na parkiecie obok Krzysztofa Szczotki, kapitana szkolnej drużyny z lat 90, wystąpił Norbert Izdebski, który bronił barw Jedynki w roku 1997, a także ubiegłoroczni absolwenci Tomasz Nowak i "OZI" Mateusz Posłuszny. Grono pedagogiczne reprezentowali p. dyrektor Marek Sobczak, o. Cordian Szwarc, a także długoletni nauczyciel wychowania fizycznego p. Henryk Kowalski. W reprezentacji uczniów debiutował Kamil Marcinkowski. Warto dodać, że najwierniejszymi i najgłośniejszymi kibicami turnieju byli nauczyciele p. Iwona Tobolska, p. Grażyna Kędziora, p. Marta Pawłowska, p. Janusz Zwierzycki i p. Mateusz Gościniak.